Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
2750 x 320 Akupanel Houten banden Slats Panel Decoratieve binnen geluidsisolatie Wandplaat Voor thuis
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Akupanel Muur geluidsisolatie panelen Soepel opzetten Acoustieke antwoorden op maat
| Naam van het product: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akupanel Houten Muur Soundproof Panels moeiteloos passen Op maat gemaakte akoestische ontwerpen
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akupanel Houten geluidsdichte panelen voor muren
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Acoustica-afsluiters voor restaurantwand / plafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


