Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
Hoogdichtheidsstof akoestisch paneel decoratief geluidsabsorptiepaneel voor KTV-kamertheater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Decoratief MDF houten roosterpaneel met fineer afwerking voor een stijlvolle akoestische behandeling
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Fabriek Goed kwaliteitsmateriaal 100% polyestervezel akoestisch paneel geluidsisolatie akoestisch paneel voor muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Akupanel 240 x 60 cm Decoratieve Houten Lamellen Wandpaneel voor Geluidsabsorptie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
2750 x 320 Houten akustisch paneel voor muren en plafonds geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Op maat gemaakte PET vierkant akoestische panelen geluidsabsorptie voor filmopnameruimte
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Geluidsabsorptie-effect: | Betere geluidsabsorptie bij dagelijks lawaai van 125-4000 Hz |
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
Decoratieve houten plaat akoestisch paneel geluidsabsorberend 240 x 60 cm 4 stuks per doos
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
Klankdempende stoffen voor bioscopen, wanddecoratieve geluidsdichtheid
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Persoonlijk gemaakt PET felt Hexagon akoestisch paneel geluidsabsorberend en wanddecoratie
| Materiaal: | polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Certificering: | ISO/SGS |
Gevoel polyester vezel ronde akoestische panelen geluidsabsorberend op maat voor auditorium
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


