Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Custom 12mm polyestervezel akoestische panelen Eco-vriendelijke geluidsabsorberende wandpanelen
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Akupanel geluidsdichte panelen voor muren eenvoudige installatie gepersonaliseerde akoestiek
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
2750 X 320 Houten plafond met leisteen Houten leisteen akoestisch paneel akoestisch paneel akoestisch geluidsdicht paneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Akupanel geluidsdichte houten panelen moeiteloze assemblage aanpasbare akoestische fixes
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Geluidsdichte wand PET akoestische panelen hoge dichtheid geluidsdempende panelen vierkant
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/op maat gemaakt |
Hout flexibel gebogen gelaagd wandbekleding voor geluidsbeheersing binnen
| Productnaam: | Flexibel houten akustisch paneel van slaten Akupanel |
|---|---|
| SIZE: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


