Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Met stof beklede wandpaneel akoestische panelen met glasvezelkern voor professionele geluidsbeheeroplossingen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Fabrieksgewalst akoestisch paneel binnenwandpaneel glasvezel voor bioscoop thuis hotel professionele geluidscontrole
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/30/50 mm |
Zwakke dikke stoffen akoestische wandpanelen geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Stofgolf gebogen akoestische wandpanelen Glasvezel Hoog geluidsopname
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zachte decoratieve akoestische geluidspanelen geluidsdichte stoffen omwikkeld geluidscontrole wandpanelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Geluidsdichte 3D-akoestische wandpanelen Stofgewikkeld glasvezel geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
geluidsdempend karton van polyestervezels, geluidsdicht materiaal, opnamestudio, vlamvertragend fielt van polyester, plafond, wandpaneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Polyesterfilter Hexagonale akoestische wandpanelen Geluidsdichtingspanelen voor kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


