Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
Feltwandpanelen Branddichte stoffen Akoestische wandpanelen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Akupanel Muurpanelen Klankdicht Gemakkelijke installatie Gepersonaliseerde akoestische keuzes
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
12 mm indoor decoratieve huisdiergevoel polyestervezel akoestische hexagonale geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdempende wandpaneel van polyestervezel Geluidsdemping PET-feeltgeluidsisolatie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
9mm PET Vierkante akoestische panelen Klankdicht felt akoestische wandpanelen voor kantoor thuis
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Houten Geluidsabsorberende Lamellen Wandpanelen PET Vilt MDF Kern Kantoor Thuis Decoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |


