Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Moderne houten Akupanel Hotel Studio akoestische panelen 3D geluidsdichte fineer afwerking
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Wood Veneer+Polyester Acoustic Panels Precision-cut Edges Custom Sizes/Wood Colors Available A1/B1 Fire-rated
| Type: | HUISDIEREN Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+polyester |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Vernis MDF Akupanel Slat Wall Panel geluidsdicht Slated Wood akoestische panelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Pakket: | Doos |
Gepersonaliseerde houten akupanel akoestisch paneel houten wol fineer slaten akupanel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie akoestische panelen houten leisteen houten eik geluidsabsorberend bord
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Rustige Comfortabele Oplossing 0.9 Nrc Huisdier geluid akoestisch paneel voor high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Gemiddelde geluidsabsorptiecoëfficiënt Huisdiergeluid akoestisch paneel voor stille comfortabele communicatie in high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Houtgraan Slat akoestisch paneel geïntegreerde geluidsabsorptie geluidsoplossingen voor hedendaagse interieurs
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Geluidsabsorberend MDF Hout Akupanel geluidsdicht Slat Wall akoestisch paneel Aanpasbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Akoustik-paneel Houten slaat akoestisch paneel voor KTV-geluidsisolatie
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |


