Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Milieuvriendelijke akoestische panelen van polyestervezel voor modern interieurontwerp, zelfklevend PET
| naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Architecturale Akoestische Panelen Houten Latten Akupanel Akoestisch Materiaal Woondecoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Fabrieksprijs Houten Akoestische Panelen Eenvoudige Installatie Thuis Kantoor Bioscoop Geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Techwood Fineer+MDF+PET |
| Standaard maat: | 240/270/280/300*60, 275*32, of aanpassen |
Branddicht op maat gemaakte geluids-akoestische panelen
| Elasticiteit: | Een |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Groothandel Decoratieve Houten Latten Akoestische Panelen met PET-rug voor Muren en Plafonds
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |
2750 X 320 Houten plafond met leisteen Houten leisteen akoestisch paneel akoestisch paneel akoestisch geluidsdicht paneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Groothandel Inwendige decoratie artikelen China Made Polyestervezel geluidsdichte wandplaten en houten slaten akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
4 stukken houten akustische panelen stijlvol decoratief geluidsreductie 3D-geweven paneel voor plafond en muur
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood, PVC |


