Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
240 X 60 Cm Houten Latten Akoestisch Paneel Fabriek Produceert Kantoor Muur PET Geluidsabsorberend
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Moderne geluidsaccusticapaneel PET houten platen MDF veneer geluidsdicht wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Fabriek Aanpasbare Houten Akoestische Wandpanelen PET met Houten Afwerking Decoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Ruisverwijderend vierkant akoestisch paneel PET-gevoel geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
10 mm PET Houtfolieer akoestische panelen Slate Composite akoestisch wandpaneel Geen MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Houten fineer PET akoestisch paneel Muurdecoratie Lichtgewicht wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
PET houten fineer lichtgewicht akoestische panelen geluidsabsorberend wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
PET-gesneden geluidsafhankelijke akoestische panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Persoonlijk gemaakte PET-ronde akoestische panelen geluidsisolatie voor muren en plafonds
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


