Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Hexagonale akoestische houten slatspanelen PET Hexagonale wandpanelen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Vilt Akoestisch Paneel Leverancier Zeer Effectieve Geluidsabsorptie 100% PET Akoestisch Paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
10 mm PET houten fineer akoestische panelen Slat akoestisch decoratief paneel Geen MDF
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of andere kleuren |
PET 9mm zelfklevende vierkant akoestische panelen geluidsdicht feltvezel akoestische panelen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
PET holle uitgesneden akoestische panelen voor geluidsisolatie Lijm installatie op maat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Contemporary PET Vierkante akoestische panelen Polyestervezel geluidsabsorberend bord Custom
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
OEM geluidsdichte akoestische panelen van polyestervezel PET akoestische isolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Stijlvolle vierkant akoestische panelen polyestervezel geluidsdicht isolatie board op maat
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Recycled PET Square Acoustic Panels geluidsreductie Polyestervezel geluidspaneel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |


