Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Akupanel 240 x 60 cm Decoratieve Houten Lamellen Wandpaneel voor Geluidsabsorptie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Een geluidsdempend houten paneel dat kan worden gebruikt in verschillende situaties zoals woonkamers, slaapkamers en scholen.
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne ontwerp 9mm gesneden PET akoestisch felt plaat wandpaneel voor kantoor en hotel
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
21 mm natrual hout fineer houten rooster akoestisch wandpaneel massief hout MDF
| Materiaal: | Natuurlijke houten fineer+MDF+PET |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Acoustic Wood Panel Wall PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated voor woonkamer Hall en studio
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten rooster Akupanel Authentieke houten fineer Afwerkingen Interieur Decoratie Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
21 mm dikte zeshoekige houten wandpanelen akoestisch paneel hout akupanel voor wandplafond
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Flexibel en buigbaar houten geluidsdichte plaat met een hoge flexibiliteit
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Houten geluidsabsorberend bord De ultieme oplossing voor thuis conferentieruimte en theater professionele resultaten gegarandeerd
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |


