Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Geluidsisolatie Eiken akoestische panelen Muurdecoratie Interieur Met geluidsabsorptiecoëfficiënt 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PVC veneer MDF PET houten rooster akoestisch wandpaneel met licht verschillende opties
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Accoustic Wall Panels PVC Veneer MDF PET geluidsdicht Gelaagd
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Geluiddempende Houten Akupanel Akoestische Oplossingen met Echt Houtfineer en Fineer MDF PET Constructie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Oncompromissiële kwaliteit en vakmanschap: | Met zorgvuldigheid vervaardigd uit hoogwaardige materialen met aandacht voor detail |
Acoustic Wood Slat Wall Panels voor thuisconferentieruimte en theater
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Gepersonaliseerd hout Akupanel Veneer MDF PET voor milieubescherming E0
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Kleur: | Houtkleur |
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
Gekrompen golvend houten band geluidsabsorberend paneel Interieur decoratie
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
SGS-certificering MDF akoestisch wandgeluidpaneel geluidsisolatie voor thuisconferentieruimte
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |
Ruwe houtkleur PVC fineer Hexagonale geluidsdichte panelen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Feltwandpanelen Branddichte stoffen Akoestische wandpanelen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


