Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ polyester fiber square acoustic wall panels ] bij elkaar passen 84 producten.
Geluidsabsorptiestof akoestisch paneel milieuvriendelijk gehalte E1 geluidsreductiestof
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| Bescherming van het milieu: | E1 |
PET-plaat Polyester akoestische vierkant geluidspanelen kantoor geluidsisolatie platen voor muren
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
12 mm geluidsabsorberende panelen Dichte akoestische panelen Echo geluidsreducerende panelen Stackable studio panelen voor wand plafond akoestische behandeling
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Residentiële PET-geluidsreductie akoestische panelen geluidsabsorberend voor thuisbioscopen
| Een breed scala aan kleuren: | Met levendige tinten en neutrale tinten kunt u de panelen eenvoudig aanpassen aan de esthetiek van e |
|---|---|
| Duurzaamheid: | E0 |
| grootte: | Op maat |
Moderne geluidscontrole Hexagon akoestisch paneel voor woonkamers
| Residentiële toepassingen: | Deze panelen zijn ideaal voor thuisbioscopen, woonkamers of thuisbureaus, waar zowel geluidskwalitei |
|---|---|
| Commerciële ruimtes: | In kantoren, vergaderzalen, restaurants en cafés verminderen deze panelen geluidsafleiding en zorgen |
| Garantie: | 3 jaar |
Persoonlijk gemaakt PET felt Hexagon akoestisch paneel geluidsabsorberend en wanddecoratie
| Materiaal: | polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Certificering: | ISO/SGS |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Hexagonale kleurrijke PET-akoestische panelen Hout isolatie geluidsbord voor plafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |


