Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ polyester fiber square acoustic wall panels ] bij elkaar passen 84 producten.
Geluidsdichte 3D-akoestische wandpanelen Stofgewikkeld glasvezel geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Geweven akoestisch paneel Polyestervezel Geweven ingepakte geluidspanelen
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
Klank- en geluidsopvangmateriaal van polyestervezel voor KTV-wandplafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hexagonale polyestervezel akoestische wandpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hoogdichtstof 25 mm geïmpregneerd felt akoestisch geluidsabsorberend wandpaneel voor bioscoop
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PET felt vierkant akoestische panelen 9mm geluidsabsorberend wandbord Voor KTV
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Stijlvolle vierkant akoestische panelen polyestervezel geluidsdicht isolatie board op maat
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Geluidsdichte wand PET akoestische panelen hoge dichtheid geluidsdempende panelen vierkant
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/op maat gemaakt |


