Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ polyester fiber square acoustic wall panels ] bij elkaar passen 84 producten.
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Een houten geluidsdicht paneel van polyestervezels en houten platen, met een geluidsdichte werking van meer dan 90%.
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |
geluidsdempend karton van polyestervezels, geluidsdicht materiaal, opnamestudio, vlamvertragend fielt van polyester, plafond, wandpaneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Low Frequency Spectrum Acoustic Panel Board met zeer effectieve geluidsabsorptie toepassingen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Brandvertragend: | Sterke vlambestandheid |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
PET-accoustische, decoratieve geluidsisolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
ROHS ISO gecertificeerde akoestische houten slaten panelen geluidsabsorptie op maat
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Op maat gemaakte 1200x600mm Stof akoestisch paneel geluidsabsorptie brandwerend
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Gepersonaliseerde stoffen akoestische panelen rechthoekige stoffen geluidsabsorberende panelen
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Functie: | Hoog geluidsopname |
Hoogdichte stof Gewikkelde geluidspanelen Akoestische geluidsisolatie voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


