Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ office acoustic felt wall panels ] bij elkaar passen 133 producten.
Op Maat Gemaakte CNC-Gefreesde PET-Vezel Akoestische Panelen Voor Decoratieve Wandbekleding en Geluidsbeheersing
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Decoratieve CNC-gesneden PET-akoestische panelen met aangepaste patronen en 3D-oppervlakken
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Hollow Out 100% Pet Felt akoestisch paneel kunst geluidsdicht wandkunst paneel 3D model ontwerp in staat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
CNC gegraveerde polyestervezel akoestische panelen met decoratieve patronen voor wandgebruik
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Decoratieve gegraveerde PET-vezel akoestische panelen voor geluidsabsorptie aan binnenmuren
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Houten Akoestische MDF Composiet Akupanel Wand Interieur Decoratie Akustiek Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
2400 X 600 Houten plaatwand Houten plaat gegroeveerd akoestisch paneel geluidsdicht bord
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
21 mm fabriek direct acupaneleel en PET felt backing MDF houten fineer akoestisch paneel voor wanddecoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Een geluidsdempend houten paneel dat kan worden gebruikt in verschillende situaties zoals woonkamers, slaapkamers en scholen.
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


