Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET felt vierkant akoestische panelen 9mm geluidsabsorberend wandbord Voor KTV
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Brandvertragend, milieuvriendelijk, vierkant, akoestisch paneel, geluidsopname, geluidsdichtheid
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Persoonlijk gemaakt PET felt Hexagon akoestisch paneel geluidsabsorberend en wanddecoratie
| Materiaal: | polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Certificering: | ISO/SGS |
Op maat gemaakte, moderne geluidsisolatie 3D-akoestische panelen voor het verbeteren van de grafische uitstraling van hotels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel maat kleur
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
11 mm / 13 mm flexibele gebogen houten slate akoestische panelen voor restaurant hal muur
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Hexagon polyestervezel akoestisch paneel Muurpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Flexibel houten paneel akoestische panelen voor restaurantmuur
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


