Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Geavanceerde techniek Houten akustische panelen van slaten
| milieubescherming: | Klasse E0 |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
OEM ODM Houten fineer akoestische panelen 10 mm dikte
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Aangepast |
Modern Design PET Akoestisch Paneel 9mm Dikte Geluidsabsorberend & Anti-Schimmel voor Hotel Kelder & Garage Grafisch Ontwerp Oplossing
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Recycled PET Wall Hexagon Accoustic Panel 9mm / 12mm Inrichting
| Materiaal: | polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | 2420*1220mm/ Op maat |
| Gebruik: | Wand- of plafondversiering en geluidsabsorptie |
Gekrompen golvend houten akoestisch paneel Interieurversiering
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Modern Style PET Wall Panel Soundproof Decorative for Retail Store Hotel Exhibition Hall Graphic Design Solution
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne ontwerp dubbellagig polyestervezel akoestisch wandpaneel geluidsisolatie decoratieve PET-slatpaneel voor hotels
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
DIY Hexagon Polyestervezel akoestisch paneel Muurversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyestervezel honingraat type DIY snij-akoestisch paneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


