Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] bij elkaar passen 136 producten.
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Golfende Houten Lat Akoestisch Paneel Hoge Geluidsabsorptie (NRC>0.85) Voor Hotel Lobby Decoratie & Geluidsbeheersing Aangepaste Vorm
| Sollicitatie: | Home/Vergaderruimte/Lobby |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E1 |
| Maat: | 2400/2700/3000 x 600 mm/aangepast |
Anti Collision Sound Absorbing Board Flame Retardant Soundproof Art Panels 25/50mm
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hexagon polyestervezel akoestisch paneel Muurpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
9mm PET Vierkante akoestische panelen Klankdicht felt akoestische wandpanelen voor kantoor thuis
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Gepersonaliseerde stoffen ingepakte akoestische panelen 1200x600mm geluidsabsorptie
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
Lichte stof akoestisch paneel milieuvriendelijk brandvertrager B1
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
|---|---|
| Kleur van de stof: | Verscheidene |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
10 mm PET Houtfolieer akoestische panelen Slate Composite akoestisch wandpaneel Geen MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
geluidsdempend karton van polyestervezels, geluidsdicht materiaal, opnamestudio, vlamvertragend fielt van polyester, plafond, wandpaneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |


