Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] bij elkaar passen 136 producten.
OEM geluidsdichte akoestische panelen van polyestervezel PET akoestische isolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-gesneden geluidsafhankelijke akoestische panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Plaatjes voor het kantoor en voor het kantoor van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne ontwerp geluidsdichte akoestische panelen polyestervezel absorptie wandpanelen PET slaten paneel 90% geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Groothandel Modern Design Geluiddichte Akoestische Panelen 90% Geluidreductie Milieuvriendelijk Polyestervezel PET Lamellenpaneel voor Kantoor
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Geluidsverdoofd vierkant akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Contemporary Hotel Square akoestische panelen polyestervezel geluidsabsorberend bord
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Contemporary PET Vierkante akoestische panelen Polyestervezel geluidsabsorberend bord Custom
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Verpakte akoestische panelen van glasvezel polyestervezelstof voor home theater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


