Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ polyester square sound panels ] bij elkaar passen 115 producten.
Rechthoekige 25 mm akoestische houten muurpanelen met milieubescherming E1
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
| Vlamvertragend materiaal: | Geen/B1 |
Gepersonaliseerde stoffen ingepakte akoestische panelen 1200x600mm geluidsabsorptie
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
Aanpasbare geluidsdempende plaat van polyestervezelstof A1 / B1 Vlamvertrager
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel maat kleur
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
KDL-FW001 Akoestisch paneel met glasvezelweefsel 1200x600mm Hoge NRC 0.95 E1 Klasse A1 Brandwerend voor Kantoor Vergaderruimte
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Paneelgrootte: | 1200/600*600 mm, andere afmetingen |
DIY rechthoekige en zeshoekige akoestische wandpaneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Klankdempende stoffen voor bioscopen, wanddecoratieve geluidsdichtheid
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoogdichtheidsstof akoestisch paneel decoratief geluidsabsorptiepaneel voor KTV-kamertheater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


