Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ polyester square sound panels ] bij elkaar passen 115 producten.
Geluidsabsorberend DIY PET akoestisch wandpaneel geluidsisolatie polyestervezel voor bioscoop kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Geluidsakoestisch paneel voor op maat gemaakte akoestische oplossingen in verschillende omgevingen en gebruikers
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Custom Sound akoestisch paneel perfect aangepast voor individuele ruimte en akoestische vereisten
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Accoustic Square Panels van polyestervezel, geluidsabsorberend, akoestisch geluidsbord
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Vervaardiging uit polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Commerciële ruimtes: | In kantoren, vergaderzalen, restaurants en cafés verminderen deze panelen geluidsafleiding en zorgen |
Residentiële PET-geluidsreductie akoestische panelen geluidsabsorberend voor thuisbioscopen
| Een breed scala aan kleuren: | Met levendige tinten en neutrale tinten kunt u de panelen eenvoudig aanpassen aan de esthetiek van e |
|---|---|
| Duurzaamheid: | E0 |
| grootte: | Op maat |


