Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ hexagon customized acoustic panels ] bij elkaar passen 92 producten.
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
PET Geluidsabsorberend Paneel: Lichtgewicht en duurzaam, direct van de fabriek met uitstekende kwaliteit
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester akoestische decoratieve wandpanelen geluidsabsorptie zeshoekige geluidspanelen
| Installatie: | Kleefstof |
|---|---|
| Dikte: | 9/12 mm |
| Vorm: | Hexagonale/ronde/op maat gemaakt |
ROHS ISO gecertificeerde akoestische houten slaten panelen geluidsabsorptie op maat
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Direct Stick PET Hexagon Wall Panel voor geluidsisolatie binnenmuren
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY rechthoekige en zeshoekige akoestische wandpaneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ruitvormige houtnerf fineer doe-het-zelf woonkamer decoratie geluidsabsorberend paneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Fabrieksprijs Moderne Akupanel 3D Design PET akoestische Slat Wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |


