Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ hexagon customized acoustic panels ] bij elkaar passen 92 producten.
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Gepersonaliseerde stoffen akoestische panelen rechthoekige stoffen geluidsabsorberende panelen
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Functie: | Hoog geluidsopname |
Lichte stof akoestisch paneel milieuvriendelijk brandvertrager B1
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
|---|---|
| Kleur van de stof: | Verscheidene |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
10 mm PET houten fineer akoestische panelen Slat akoestisch decoratief paneel Geen MDF
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of andere kleuren |
Composite Slat PET Hout Veneer akoestische panelen voor hotel slaapkamer woonkamer
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of drukwerk |
10 mm PET Houtfolieer akoestische panelen Slate Composite akoestisch wandpaneel Geen MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Polyestervezel Lamel Akoestische Panelen vs Houten Lamel Akoestische Panelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-slat akoestische panelen vs. AKUPANEL
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne ontwerp geluidsdichte akoestische panelen polyestervezel absorptie wandpanelen PET slaten paneel 90% geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |


