Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt sound absorption wall panel 1800gsm ] bij elkaar passen 42 producten.
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Snijwerk van felt akoestisch PET-paneel polyestervezelwandplaat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Moderne ontwerp 9mm gesneden PET akoestisch felt plaat wandpaneel voor kantoor en hotel
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Aangepaste patroon PET akoestisch paneel Recyclebare akoestische panelen Geluidsabsorptie
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Gesneden Hot Selling Goede Kwaliteit Vilt Geluiddichte Decoratieve PET Geluidsabsorberende Akoestische Panelen
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
9 mm Eco-vriendelijk PET-polyestervezel akoestisch paneel voor kantoor Home Cinema Recording Room
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
PET 9mm zelfklevende vierkant akoestische panelen geluidsdicht feltvezel akoestische panelen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |


