Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt sound absorption wall panel 1800gsm ] bij elkaar passen 42 producten.
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Op maat gemaakte PET vierkant akoestische panelen geluidsabsorptie voor filmopnameruimte
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Geluidsabsorptie-effect: | Betere geluidsabsorptie bij dagelijks lawaai van 125-4000 Hz |
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
Moderne PET geluidsdicht 3D akoestisch wandpaneel met artistieke vormen feltwandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Plaatjes voor het kantoor en voor het kantoor van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PET vierkant akoestische panelen geluiddichte akoestische felt wandpanelen voor kantoor thuis
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Feltwandpanelen Branddichte stoffen Akoestische wandpanelen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Polyesterfilter akoestische ruimteverdelingspanelen PET draagbare geluidsdichte kantoordelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
Fabriek Goed kwaliteitsmateriaal 100% polyestervezel akoestisch paneel geluidsisolatie akoestisch paneel voor muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


