Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ 12mm felt acoustic wall panels ] bij elkaar passen 43 producten.
Verbeterde spraakduidelijkheid 2025 Sterk vlambestand Brandvertrager Verkorte weerklinktijd
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
|---|---|
| Dimensionale stabiliteit: | Goede lichamelijke stabiliteit |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Brandvertragend, milieuvriendelijk, vierkant, akoestisch paneel, geluidsopname, geluidsdichtheid
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Op maat gemaakte PET vierkant akoestische panelen geluidsabsorptie voor filmopnameruimte
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Geluidsabsorptie-effect: | Betere geluidsabsorptie bij dagelijks lawaai van 125-4000 Hz |
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
Gevoel polyester vezel ronde akoestische panelen geluidsabsorberend op maat voor auditorium
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
10 mm Hexagon akoestisch paneel Felt PET geluidsabsorberende panelen voor Home Office klaslokaal
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Gesneden Hot Selling Goede Kwaliteit Vilt Geluiddichte Decoratieve PET Geluidsabsorberende Akoestische Panelen
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Aangepaste patroon PET akoestisch paneel Recyclebare akoestische panelen Geluidsabsorptie
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Op Maat Gemaakte CNC-Gefreesde PET-Vezel Akoestische Panelen Voor Decoratieve Wandbekleding en Geluidsbeheersing
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |


