Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ 12mm felt acoustic wall panels ] bij elkaar passen 43 producten.
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
10 mm architectonische hexakoestische panelen Gevoelde geluidsabsorberende wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
9mm 12mm Hexagon akoestisch paneel Pet felt Eco Tile Muur geluidsabsorptie baffels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
9 mm 12 mm polyestervezel PET akoestische wand en plafond panelen geluiddicht voor thuis theater
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne ontwerp 9mm gesneden PET akoestisch felt plaat wandpaneel voor kantoor en hotel
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Custom 12mm polyestervezel akoestische panelen Eco-vriendelijke geluidsabsorberende wandpanelen
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
12 mm indoor decoratieve huisdiergevoel polyestervezel akoestische hexagonale geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


