Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ decorative soundproof wall panels ] bij elkaar passen 184 producten.
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Polyesterfilter akoestische ruimteverdelingspanelen PET draagbare geluidsdichte kantoordelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Op maat gemaakte 1200x600mm Stof akoestisch paneel geluidsabsorptie brandwerend
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne akoestische houten fineerpaneel Akupanel PET geluidsisolatie voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Het PET-materiaal heeft uitstekende brandwerende eigenschappen. De installatiemethode is handig en maakt aangepaste patronen mogelijk. Het is ook een geluiddichte plaat die aan elkaar kan worden gekoppeld.
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hoogdichtheid Hexagon akoestisch paneel Muur polyester geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Walnoothouten MDF met slats met geluidsabsorberende schalen voor binnenmuren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |


