Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ acoustic decorative panel ] bij elkaar passen 356 producten.
Hedendaags Design Houten Latten MDF PET Geluiddicht Materiaal Hotel Geluidsabsorberende Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Veilig milieuvriendelijk milieubeschermingsniveau E1 PET-geluidsdempend bord voor gezondheid en welzijn
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Geluidsreductie Plafond gemonteerde geluidsvertragers geluidsdicht glasvezel board
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
2400 x 605 mm Houten akupanel aanpasbaar voor thuisconferentiezaal Theater
| Houten fineer aantrekkelijk: | Houten fineer maakt graanpatronen af |
|---|---|
| Specificatie: | ISO/ROHS |
| grootte: | 2400*605/Aangepast |
Aanpasbare geluidsdempende plaat van polyestervezelstof A1 / B1 Vlamvertrager
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


