Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ 9mm sound aborbing wall board ] bij elkaar passen 5 producten.
PET felt vierkant akoestische panelen 9mm geluidsabsorberend wandbord Voor KTV
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Low Frequency Spectrum Acoustic Panel Board met zeer effectieve geluidsabsorptie toepassingen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Brandvertragend: | Sterke vlambestandheid |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
1


